ÚNOR 2020

 

O KLUBU / SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS:

 

Zakladatelem klubu "SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS" je pan Miloš Škoda, který jej založil k 1.9.1992 v Ostravě. Od začátku klub trénuje styl Shotokan karate-do a je sdružen v Moravskoslezském svazu karate, Českém svazu karate a Shotokan karate-do SKIF CZ. Klub působí ve čtyřech tělocvičnách v okrese Ostrava město a nově také ve dvou tělocvičnách v okrese Frýdek-Místek. Klub pořádá klubové turnaje, semináře, letní tábor a soustředění, akce. Více o výsledcích a fungování reprezentaci se dočtete níže.

Dlouhodobé výsledky reprezentace

REPREZENTACE TEAMATTFIS:

 

Reprezentační tým se dlouhodobě účastní vnitrostátních i mezinárodních turnajů karate, na kterých má dlouhodobé výsledky. V letošním roce 2019 se dva závodníci naší reprezentace stali členy reprezentace ČR SKIFCZ a nominovali se na Mistrovství světa SKIF 2019, které proběhlo v červenci v Hradci Králové. Dominik Trubianský zde vybojoval bronzovou medaili v kategorii kata chlapců do 12 let!

 

Medailová statistika za poslední tři roky:

2017: 273 medailí. 2018: 276 medailí, 2019: 222 medailí

POŘÁDÁME VLASTNÍ TURNAJE:

 

Klub pořádá vlastní turnaje agility, kihon, kata a kumite dle soutěžních pravidel WKF/SKIF s úpravami. Cílem pořádání vlastních turnajů je příprava členů na závodní činnost a především udržování technické kvality závodníků a její zvyšování díky zkušenostem nasbíraných z těchto turnajů.

 

Klub se soustředí na důkladnou práci s dětmi a mládeží. Trenéři se vzdělávají účastí na seminářích a soutěžích.