ŘÍJEN 2018 / NÁBOR KARATE V OSTRAVĚ A OKOLÍ!

SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s.

klub olympijského karate WKF / Shotokan

 

IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO

66181020

SÍDLO SPOLKU

Edisonova 85/667, Hrabůvka, 700 30 Ostrava

SPISOVÁ ZNAČKA

L 3544 vedená u Krajského soudu v Ostravě

BANKOVNÍ ÚČET

28556/5500, Raiffeisenbank

ÚČEL SPOLKU

Účelem spolku je rozvoj karate na území Moravskoslezského kraje a mezinárodní propagace karate jako olympijského sportu/bojového umění.

E-MAILOVÁ ADRESA:

info@ATTFISKARATE.cz

Miloš ŠKODA

předseda klubu, organizační záležitosti

TELEFONNÍ ČÍSLO:

+420 603 777 885

E-MAILOVÁ ADRESA:

predseda@ATTFISKARATE.cz

Bc. Veronika ŠKODOVÁ, DiS.

místopředsedkyně klubu, trenérka kata

TELEFONNÍ ČÍSLO:

+420 731 789 088

E-MAILOVÁ ADRESA:

reprezentace@ATTFISKARATE.cz

Jakub ŠKODA

místopředseda klubu, hlavní trenér reprezentace

TELEFONNÍ ČÍSLO:

+420 775 255 935

E-MAILOVÁ ADRESA:

admin@ATTFISKARATE.cz

Kontakt, klub

V případě, že máte dotaz ohledně náboru nových členů, kontaktujte Jakuba Škodu. Pokud jste již odeslali svou on-line přihlášku na nábor svého

dítěte, nečekejte žádnou zpětnou vazbu (zpětná vazba pouze v případě obsazení náborových skupin) a přijďte na nejbližší Vámi vybraný trénink.

Po úspěšném odeslání internetové přihlášky stačí pouze dorazit na první lekci, kde se dozvíte vše potřebné. Na první lekci dítěti stačí dobrá nálada, triko, tepláky a pití (trénujeme na boso, děti ve skupině 3-5 let mohou mít sportovní obuv) a zákonný zástupce.

Užívání a šíření loga, názvu, zkratky spolku nebo motta "SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s." je možné pouze po předchozím souhlasu výkonného výboru spolku. Zkrácený název pro závodní činnost je #TeamATTFIS. Název klubu - "ATTFIS" je nutné psát velkými písmeny jak je uvedeno výše v názvu. Motto klubu: SPOLEČNĚ PÍŠEME HISTORII!, v anglické verzi TOGETHER WE ARE WRITING HISTORY! Spolek navenek zastupuje člen výkonného výboru samostatně (předseda nebo místopředseda) po předchozím schválení zasedáním VV. V případě jakýchkoliv požadavků se obracejte dle stanov na výkonný výbor písemně a to na adresu sídla - výkonný výbor má na projednaní a odpověď až dva měsíce. Veškeré práva na této stránce a stránkách klubu jsou vyhrazena.